מי, אני?

אני זוכר את הרגע הזה בתיכון, כשקיבלתי 99 במבחן בהבעה. כמה מילים למורה והופ, הוא החליט להוסיף לי עוד נקודה. צעד קטן  לממוצע, צעד גדול ליכולת השכנוע שלי. ידעתי כבר אז שמילים הן העניין שלי. אני פה כדי לספר סיפור.
מאז ועד היום מצאתי את עצמי נע סביב תוכן. ערכתי וכתבתי במשך שני עשורים כמעט על הכל, בפרינט ובאון ליין: תוכן שיווקי, כתיבת תוכן לאתרים, קופירייטינג וכתיבה עיתונאית במגזינים שונים – הרבה על מוזיקה וקצת על כדורגל.

העבודה עם אנשים שונים ומעניינים שפגשתי לאורך הדרך, חידדה אצלי כל הזמן את היכולת לתמרן בין הצרכים של המערכת ובין ההסתכלות מנקודת המבט של הקורא. עם השנים נכנס לתמונה גם העולם הדיגיטלי וחיבר את הכל. המילים, הממשקים והמשתמשים יצרו משולש שכיוון אותי בבירור לתחום חוויית המשתמש.

היום אני בעיקר מאפיין שפה וכותב מיקרו-קופי למותגים קטנים וגדולים, ומתווך חוויית משתמש באמצעות מילים מתאימות שהופכות מוצרים דיגיטליים לקצת יותר אנושיים. אני יודע שמאחורי כל הכינויים המקצועיים כמו ממשק, משתמש או מוצר יש אנשים. המומחיות שלי היא להבין את הצרכים שלהם ולחבר ביניהם בדרך הכי טובה שאפשר.
יש לי תואר ראשון בתקשורת וניהול של המסלול האקדמי-המכללה למנהל והתמחות בתחום ה-UX בזכות קורסי Usability and UX ביודמי, וובינרים והרצאות.

תוך כדי, עשיתי עוד כמה דברים שאני ממש גאה בהם.
ערכתי, הפקתי ושידרתי את תכנית הרדיו ״גרוב כבוש״ בקול הקמפוס ז״ל במשך 11 שנה. היום אני משדר לסירוגין ברדיו הקצה.
תיקלטתי באירועים, מסיבות, קלאבים וברים בארץ ובחו״ל. אני עדיין עושה את זה מדי פעם – אתם חייבים לבוא לרקוד. בינתיים, תציצו בעמוד המיקסקלאוד שלי ותגבירו קצת ווליום.
ניהלתי תוכן מוזיקלי לעסקים ולערוצי המוזיקה בכבלים ובלווין עבור כמה מחברות האודיו הגדולות בארץ. כמה מהפלייליסטים האלה נמצאים בעמוד הספוטיפיי שלי.

מדבר אליכם? דברו איתי

רוצה לדבר איתי? (גם לכתוב זה נהדר)

052-3900003 | yossihalili@gmail.com