שירים ושערים

פעם שאלו את משה סיני מה הוא אוהב לראות חוץ מכדורגל. הוא ענה ״כדורגל אנגלי״. כשאני לא כותב לממשקים, אני אוהב לכתוב על מוזיקה. וכדורגל. העמוד הזה הוא מגרש המשחקים שלך ושלי: אפשר לקרוא פה דברים שכתבתי וגם להאזין למוזיקה שאני עורך ומשדר.

כדורגל הוא מיומנות שלמה, עולם שלם, יקום שלם. כדורגל הוא חלק ממני. כשאני משחק, העולם מתעורר לחיים סביבי. את כל זה אמר בוב מארלי, לא אני. ואני אוהב את בוב מארלי כמעט כמו שאני אוהב כדורגל. יצא לי גם לכתוב עליו פה ושם:

הכדור הוא הכל

פרמייר ליג, פרמייר גיים

מוזיקה זאת האהבה השניה שלי בחיים אחרי כדורגל, עוד מהימים בהם גיטרה בס של וושבורן בצבעי שחור-לבן היתה כל עולמי. בין שלל העיסוקים שלי סביבה, הייתי מבקר המוזיקה של עכבר העיר במשך עשור וכתבתי לשלל מגזינים וגופי תרבות. הנה כמה דברים לקרוא:

רדיוהד בישראל: פה בשביל המוזיקה

גבוה מכולם: דודו טסה בהופעה

איראניום: האבולוציה של הפופ הפרסי

חוץ מלתווך מילים אני אוהב גם לתווך צלילים. יש כאן כאלה שיצא לי לערוך ולהגיש:

״גרוב כבוש״ היתה הבייבי הראשון שלי בעולם הרדיו. תכנית שבועית שערכתי, הפקתי ושידרתי בקול הקמפוס במשך 11 שנה עד לסגירת התחנה. היא ערבבה הרבה השפעות גרוב מהעולם עם חיבה יתרה לרגאיי, והובילה אותי למחוזות מוזיקליים ופרסונליים שונים ומרתקים במהלך השנים. פשוט ללחוץ פליי ולהישען לאחור:

00:00
00:00
  • טעימה של גרוב כבוש 00:00
רדיו הקצה הוא בית אמיתי למוזיקה אלטרנטיבית כבר שנים, כשכמעט כל מה שקורה בו נעשה בהתנדבות על ידי אנשים שחיים ונושמים מוזיקה. כשקול הקמפוס הושתקה, הקווים המשותפים של שתי התחנות התמזגו לבית חדש בכל סופ״ש: קמפוס הקצה. כך נולדה לה תכנית הרדיו השניה שלי: +DUB

00:00
00:00
  • +DUB עושה טוב לאוזניים שלך 00:00